Choroby gruczołu krokowego

Urolog dr n. med. Michał Hrab

Strona główna 9 Usługi 9 Choroby gruczołu krokowego
Usg przewodu moczowego Poznań

Nieprawidłowy stan prostaty, czyli właśnie gruczołu krokowego, to przyczyna dolegliwości wielu pacjentów. Wraz z wiekiem zwiększa się ryzyko występowania raka prostaty, dlatego regularne wizyty kontrolne w gabinecie urologicznym to podstawa profilaktyki nowotworowej tego narządu.

Często chorzy w każdym wieku skarżą się również na dolegliwości związane z problemami z oddawaniem moczu, parciem na pęcherz, bólem i występowaniem krwi w moczu, wskazujące na przerost lub zakażenie prostaty.

W takich przypadkach szybka interwencja urologa pomaga w powrocie do zdrowia i łagodzeniu lub zahamowaniu objawów. Szerokie i długoletnie doświadczenie w zawodzie urologa sprawia, że u pacjentów, których przyjmuję w swoim gabinecie urologicznym, diagnozuję poprawnie choroby układu krokowego zarówno przy typowych, jak i nietypowych objawach. Specjalistyczna wiedza, przeprowadzane badania i wnikliwy wywiad pozwalają mi ustalić przyczynę i zaproponować skuteczne leczenie.

Zachęcam do rejestracji na wizytę.

Zapraszam na wizytę do gabinetu urologicznego w Poznaniu

Prowadzę gabinet urologiczny w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 94/200. Jestem również zatrudniony w Oddziale Klinicznym Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej.

Mogą Państwo umówić się na konsultację pod numerem telefonu:

Telefon:

601 858 825

Telefon:

517 507 978