Diagnostyka

Urolog dr n. med. Michał Hrab

Strona główna 9 Usługi 9 Diagnostyka
Diagnostyka choroby urologicznej

Odpowiednio szybko postawiona diagnoza urologiczna ma ogromny wpływ na leczenie chorób układu moczowo-płciowego i jego skuteczność.

Wywiad z pacjentem, przeprowadzony podczas wizyty, badanie fizykalne i obrazowe, a także prowadzenie na polecenie lekarza dzienniczka mikcji oraz wykonanie badań laboratoryjnych – wszystko to składa się na proces diagnostyczny, prowadzący do rozpoznania choroby i przepisania terapii farmakologicznej lub zalecenia zabiegu chirurgicznego.

Dobry urolog nie tylko ma szeroką wiedzę i doświadczenie w zawodzie, ale także potrafi porozumieć się z pacjentem i pozyskać od niego wszelkiego niezbędne informacje. Jest to ważne dla diagnostyki, ponieważ zatajenie lub zlekceważenie objawów może wpływać na poprawność diagnozy. Wizyta u urologa wiąże się też często z dyskomfortem psychicznym, dlatego komfortowa dla chorego atmosfera podczas badania i odpowiednie podejście lekarza to cechy, które charakteryzują mój gabinet urologiczny.

Zachęcam do rejestracji na wizytę.

Zapraszam na wizytę do gabinetu urologicznego w Poznaniu

Prowadzę gabinet urologiczny w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 94/200. Jestem również zatrudniony w Oddziale Klinicznym Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej.

Mogą Państwo umówić się na konsultację pod numerem telefonu:

Telefon:

601 858 825

Telefon:

517 507 978